Do poprawnego wyswietlenia strony wymagany jest plugin Flash Player

Skontaktuj się z nami

KASY FISKALNE

ELZAB JOTA

 

jota-mMała, ale funkcjonalna kasa fiskalna stanowiąca optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Polecana jest do punktów gdzie powierzchnia obsługi klienta jest bardzo często ograniczona np. w gastronomii. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, zasilaniu z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach. Posiada 2 liniowy (2 x 24 znaki) alfanumeryczny wyświetlacz dla kasjera oraz 9-cio cyfrowy wyświetlacz diodowy LED dla klienta.
Wyposażona jest w nowoczesny, dwustacyjny, termiczny mechanizm CITIZEN drukujący jednocześnie oryginał i kopię paragonu.

 

cena: 1390,00zł netto

(w cenie kasy fiskalizacja, szkolenie i wprowadzenie 50 towarów)

 

ELZAB MINI


miniMała i prosta w obsłudze kasa fiskalna, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie zapewniają uniwersalność zastosowania kasy, która może pracować jako kasa stacjonarna i/lub przenośna.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.
Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości.
Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.

 

cena: 999,00zł netto

(w cenie kasy fiskalizacja, szkolenie i wprowadzenie 50 towarów)


ELZAB MINI E

MINI EELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. 

WARTE PODKREŚLENIA
 • dzięki funkcji easy load mechanizm drukujący pozwala na szybką wymianę papieru - wrzuć rolkę, zamknij pokrywę i drukuj
 • wydruk paragonów z prędkością 15 wierszy/sekundę
 • wydajny akumulator Li-Ion umożliwia pracę bez zasilania sieciowego przez czas 10 godzin
 • długa rolka papieru (aż 40 m)
 • dwie opcje kolorystyczne

cena: 1290,00zł netto

(w cenie kasy fiskalizacja, szkolenie i wprowadzenie 50 towarów)

ELZAB DELTA LUX


Zalety:delta

 • bogata lista funkcji ułatwiających pracę kasjerów i wspomagających zarządzanie sprzedażą,
 • dwudzielna, wygodna klawiatura (80 klawiszy, w tym 47 klawiszy "szybkiej sprzedaży"),
 • dodatkowe kody kreskowe przypisane do danego towaru (do 3 300),
 • obsługa kart rabatowych i lojalnościowych,
 • współpraca z systemami wagowymi (podłączenie do 4 wag ELZAB Prima),
 • udzielanie rabatów i narzutów na poszczególne pozycje i cały paragon,
 • sprzedaż towarów ważonych,
 • sprzedaż z "otwartą ceną",
 • obsługa drugiej waluty,
 • sygnalizacja przekroczenia ustalonej kwoty na paragonie, określonej ilości gotówki w szufladzie.

 

cena:  od 2440,00zł netto

(w cenie kasy fiskalizacja, szkolenie i wprowadzenie 50 towarów)


   

DRUKARKI FISKALNE

ELZAB MERA

 

mera_mPierwsza drukarka ELZAB dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru. Dzięki dużej liczbie (200 tysięcy) obsługiwanych towarów drukarka ELZAB Mera może być używana w placówkach o największym asortymencie (supermarkety, hipermarkety, składy, hurtownie).
Spełnia wszystkie wymagania, jakie stawia nowoczesny handel detaliczny i hurtowy.
Ze względu na małe pole podstawy, proporcje i zwartość obudowy jest szczególnie polecana do aranżacji kompaktowych stanowisk POS.
Zastosowane podzespoły i rozwiązania konstrukcyjne umożliwiły stworzenie drukarki o niewielkich rozmiarach, a jednocześnie, w porównaniu z innymi drukarkami pracującymi na rynku, znaczące zwiększenie szybkości drukowania, szybkości komunikacji z komputerem oraz miejsca na znacznie dłuższe niż standardowe rolki papieru.
Wszystkie złącza wyprowadzone są od dołu, co zapewnia estetykę instalacji i pewność połączeń. Złącze USB, obok złącza RS232 umożliwia współpracę z każdym komputerem.

Dostępne są różne wersje kolorystyczne. Istnieje wersja dedykowana dla aptek - ELZAB MERA F.

 

cena:  2690,00zł netto

(w cenie drukarki fiskalizacja i szkolenie)

 

ELZAB OMEGA

 

drukarka_elzab_omegaELZAB Omega to jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie polecana do butików, sklepów odzieżowych, księgarń i salonów sprzedaży. Zastosowany w drukarce ELZAB Omega wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki. Jego umiejscowienie można zmieniać w zależności od potrzeb (z lewej, z przodu i z prawej strony drukarki) tak, aby niezależnie od układu stanowiska kasowego, był on zawsze widoczny dla klienta.
Sprawdza się w słabym oświetleniu zewnętrznym i w porównaniu z typowymi na rynku wyświetlaczami na krótkim wysięgniku jest znacznie czytelniejszy. Dzięki umieszczeniu wewnątrz bryły drukarki jest dobrze zabezpieczony przed przypadkowym uszkodzeniem.
Dostęp do mechanizmów drukujących jest łatwy i szybki, umożliwia prostą wymianę papieru.
Obudowa drukarki posiada zamek zabezpieczający dostęp osób niepowołanych do mechanizmów drukujących i papieru.
Wbudowane akumulatory gwarantują pracę drukarki przy braku zasilania zewnętrznego przez długi czas i wydruk minimum 6000 linii paragonu.

Istnieje wersja dedykowana dla aptek - ELZAB OMEGA F

 

cena:  2390,00zł netto

(w cenie drukarki fiskalizacja i szkolenie)